Dni Koluszek już w połowie czerwca. Poznaliśmy gwiazdy wydarzenia

Dni Koluszek już w połowie czerwca. Poznaliśmy gwiazdy wydarzenia

Już w połowie czerwca obchodzić będziemy Dni Koluszek. W tym roku najważniejsze dla miasta wydarzenie kulturalne odbędzie się w dniach 15-16 czerwca. Znamy już także pełną listę wykonawców, którzy wystąpią w amfiteatrze w Parku Miejskim w Koluszkach.

W sobotę na scenie jako pierwsza pojawi się Sara James. Ta ciemnoskóra wokalistka (córka Polki i Nigeryjczyka), to zwyciężczyni czwartej edycji programu The Voice Kids (2021). Reprezentowała także Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2021), w którym zajęła drugie miejsce. Sara jest również finalistką talent show America's Got Talent (2022).

Po niej, około godziny 20.00 przed publicznością zaprezentuje się finalista programu „The Voice of Poland" z 2017 roku, Michał Szczygieł, który jako ostatni dołączył do grupy gwiazd, które wystąpią podczas Dni Koluszek. Czy na scenie poczujemy młodzieńczy dynamit? Wszystko możliwe, skoro w jednym z utworów wokalista sam wyznaje - „Los mi sprzyja, buzuje adrenalina".

W niedzielę na koluszkowskiej scenie wystąpią siostry Szydłowskie, które telewidzowie mogą pamiętać z finałowych popisów w programie „The Voice Senior" z 2019 roku. Po nich publiczność rozgrzeje kubańskimi rytmami Jose Torres z zespołem Havana Dreams. Powyższego muzyka nieco starsza publiczność może kojarzyć z talk-show TVP2 "Wieczór z Jagielskim" w latach 1999–2003, gdzie Jose występował w charakterze kierownika muzycznego. Jose Torres to specjalista od kubańskiej salsy. Koluszkowska publiczność będzie zatem miała niebywałą okazję do zaprezentowania swoich tanecznych talentów. Obchody Dni Koluszek spuentuje Lemon. Tego zespołu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. 

źródło: UM Koluszki