wersja testowa serwisu

Dramat na DK91 w Rzgowie. Auto uderzyło w latarnię i rozpadło się na dwie części. Trzy osoby nie żyją

Dramat na DK91 w Rzgowie. Auto uderzyło w latarnię i rozpadło się na dwie części. Trzy osoby nie żyją
fot. KPP Łódź Wschód

Rzgowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Rzgów. BMW uderzyło w latarnię, zginęły 3 osoby. 

Do wypadku doszło 29 września tuż przed godziną 20:00 na drodze krajowej nr 91 w Rzgowie na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Pabianickiej. Z ustaleń policjantów wynika, iż w stronę Łodzi jechało BMW, którym podróżowały cztery osoby. Tuż przed skrzyżowaniem samochód uderzył w przydrożną latarnię i rozpadł się na dwie części.

- W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 25-letni kierujący BMW i jego dwie pasażerki. 23-letni pasażer trafił do szpitala - informuje sierż. szt. Aneta Kotynia z KPP Łódź Wschód. - Świadkowie zdarzenia i osoby postronne jako pierwsze udzielały poszkodowanym pomocy medycznej do czasu przyjazdu służb ratunkowych. W wyniku tego wypadku uszkodzone zostały również pojazdy nie uczestniczące bezpośrednio w zdarzeniu: Toyota, Iveco i Citroen.

Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku zapewniając bezpieczeństwo. Ustalili świadków oraz wykonali oględziny pod nadzorem prokuratora. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rzgowie pod nadzorem pabianickiej prokuratury.

fot. KPP Łódź Wschód