Najważniejsze wideo w elw24

Śmiertelny wypadek pod Łęczycą. Nie żyje młody mężczyzna

Śmiertelny wypadek pod Łęczycą. Nie żyje młody mężczyzna
fot. KP PSP w Łęczycy

Do bardzo poważnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 703 w gminie Łęczyca. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek miał miejsce na wysokości miejscowości Wilczkowice Średnie. Jak udało nam się ustalić, zderzyły się tam dwa pojazdy. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Jak przekazał nam dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy, wobec jednej z osób rannych prowadzona jest resuscytacja krążeniowo-oddechowa.

Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej, dwa JRG Łęczyca i jeden OSP Leźnica Mała, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i policja. Na miejsce leci także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Aktualizacja:

Tragiczne wieści dotarły do nas z miejsca dzisiejszego wypadku. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 21-letni obywatel Ukrainy.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu trwają czynności policji pod nadzorem prokuratury. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierowca Opla, jadąc w kierunku Łęczycy, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się ze Skodą jadącą w przeciwnym kierunku, którą kierował 58-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. 21-latek poniósł śmierć na miejscu, a 58-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca Skody był trzeźwy.

Aktualizacja 2 (20:45): Aktualnie wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać około 40 minut.

Zobacz zdjęcia: