wersja testowa serwisu

Koronawirus w Urzędzie Miasta Brzeziny. Od jutro magistrat częściowo zamknięty

Koronawirus w Urzędzie Miasta Brzeziny. Od jutro magistrat częściowo zamknięty

Kolejne złe wiadomości związane z koronawirusem w Brzezinach dotarły do naszej redakcji. Po potwierdzonych przypadkach zakażenia w Przedszkolu nr 1 w Brzezinach oraz Gminnym Przedszkolu w Rogowie, tym razem do zachorowania doszło w magistracie.

Na profilach Urzędu Miasta Brzeziny pojawił się krótki komunikat, w którym czytamy, że wśród pracowników Urzędu Miasta potwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem. W związku z tym podjęto decyzję, że od piątku (9 października) magistrat będzie częściowo zamknięty.

- Prosimy o kontakt i załatwianie spraw telefonicznie i poprzez e-mail - mówią przedstawiciele Urzędu Miasta.

Aktualizacja:

Jak udało nam się dowiedzieć, na godzinę 11:30 8 października zakażony jest jeden pracownik Urzędu Miasta Brzeziny. na razie nie wiadomo, ile osób z magistratu zostanie objętych kwarantanną.

Władze miasta informują, że jeśli ktoś nie będzie mógł załatwić spraw telefonicznie lub poprzez e-mail, w holu ustawione będą skrzynki podawcze, do których będzie można wrzucać dokumentu. Do budynku wejść będzie można tylko poprzez zadzwonienie dzwonkiem - wtedy pracownicy otworzą drzwi. Podobna sytuacja będzie miała miejsce w Starostwie Powiatowym, które swoją siedzibę ma w tym samym budynku.

Ograniczenia mają trwać dziesięć dni.