wersja testowa serwisu

Mieszkaniec gminy Andrespol chciał popełnić samobójstwo. Tragedii zapobiegli policjanci

Zrzut-ekranu-2021-06-07-o-11.16.59
fot. KPP Łódź Wschód

W niedzielę, 6 czerwca dyżurny koluszkowskiej komendy policji został poinformowany o zaginięciu 45-latka, mieszkańca gminy Andrespol, który po kłótni oddalił się z miejsca zamieszkania w stanie wskazującym na możliwość podjęcia próby samobójczej. Szybko podejmowane działania doprowadziły do odnalezienia mężczyzny.Cały i zdrowy po przebadaniu przez lekarza wrócił do rodziny.

Po północy dyżurny koluszkowskiej komendy został poinformowany o zaginięciu 45-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Andrespol. Z uwagi na to, że zaginiony przesłał zdjęcia do rodziny świadczące o możliwości targnięcia się przez niego na życie, podjęte zostały natychmiastowe obszerne działania w celu odnalezienia desperata.

Funkcjonariusze podlegli koluszkowskiej komendzie policji wykorzystali różne możliwości swojej pracy, dzięki czemu zawęzili teren poszukiwań. Dzięki zaangażowaniu, szybko i trafnie podejmowanym decyzjom, wykorzystanym metodom i środkom szczęśliwie odnaleźli zaginionego na terenie podległym koluszkowskiej komendzie policji.

źródło: KPP Łódź Wschód