Po pijaku zadzwonił na policję i powiedział, że jest poszukiwany. Teraz kilka lat spędzi za kratkami

kmp-odz

Nietypowy telefon odebrał oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach, kiedy usłyszał w słuchawce głos mężczyzny podającego swoje dokładne dane i twierdzącego, że jest osobą poszukiwaną. Pod wpływem wypitych trunków mężczyzna zebrał się na szczerość. Policjanci potwierdzili ten fakt i teraz najbliższe lata 45-latek spędzi za kratkami.

W czwartek (16 listopada) tuż przed godziną 21:00 oficer dyżurny koluszkowskiej komendy odebrał telefon od mężczyzny, który przedstawił się i poinformował, iż jest osobą poszukiwaną i powinien siedzieć za kratkami. Podał również swój adres, pod którym przebywał. 

Policjanci natychmiast zweryfikowali te informacje, a policyjny patrol zapukał do drzwi. Tam mundurowi zastali 45-letniego mieszkańca Andrespola, który miał ponad promil alkoholu w organizmie. Jak się okazało był on poszukiwany listem gończym oraz zarządzeniem wydanym przez łódzki sąd. Na sumieniu miał prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, znieważenie funkcjonariuszy oraz kradzież z włamaniem. 

Mężczyzna został zatrzymany, a teraz ponad 4 lata spędzi za kratkami.

źródło: KPP Łódź Wschód