wersja testowa serwisu

Podczas imprezy pokłócili się o alkohol. Mężczyzna dźgnął nożem swoją znajomą, teraz grozi mu dożywocie

policja---kajdanki

Koluszkowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który dźgnął nożem swoją 41-letnią znajomą. Do zdarzenia doszło w gminie Koluszki. Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa, grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany.

30 września 2021 roku tuż przed północą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pojechali do jednej z miejscowości w gminie Koluszki gdzie miało dojść do uszkodzenia ciała 41-letniej kobiety. Pod wskazanym adresem mundurowi znaleźli zranioną kobietę i zgłaszającego zdarzenie. Policjanci natychmiast zaczęli udzielać pomocy medycznej rannej kobiecie i ustalając, iż sprawca może znajdować się na terenie posesji przekazali instrukcję zgłaszającemu o kontynuowaniu pomocy po czym poszli sprawdzić pobliskie budynki.

W jednym z nich policjanci znaleźli wskazanego mężczyznę i natychmiast został on zatrzymany. Jego odzież była we krwi. Jak się okazało był nim 34-letni mieszkaniec Łodzi, znajomy zranionej kobiety. Podczas wspólnej imprezy 41-latka ze swoim znajomym pokłóciła się o alkohol, mężczyzna dźgnął znajomą nożem w brzuch po czym kobieta wybiegła na posesję i wezwała na pomoc swoich bliskich. W chwili zatrzymania 34-letni łodzianin był nietrzeźwy i miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Źródło: Policja Łódź-Wschód