Razem dla Łódzkiego

Razem dla Łódzkiego

„Łódzkie Razem – Integracja międzypokoleniowa" to nowa propozycja samorządu województwa skierowana do mieszkańców regionu. Do tych, którzy już działają na rzecz Łódzkiego, do tych, którzy korzystają z bogatej oferty Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a także do osób, którzy jeszcze jej nie znają. „Łódzkie Razem" to spotkania połączone z koncertami gwiazd.

Integracja międzypokoleniowa, informacja o działalności samorządu województwa, a potem dobra zabawa – taki jest cel wydarzeń, z których kolejne odbędzie się już w sobotę 7 października, w Łodzi. Mieszkańcy województwa, którzy wezmą udział w spotkaniu będą mogli dowiedzieć się o działaniach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

– Chcemy pokazać, co robimy dla naszych mieszkańców w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa, edukacji czy kultury. A robimy naprawdę bardzo dużo. Wiele z tych zadań zostało zrealizowanych dzięki zaangażowaniu mieszkańców. Tym, którzy już korzystają z naszych programów, chcemy podziękować za tę dotychczasową współpracę. Chcemy do niej jednocześnie zachęcić kolejne grupy, bo wsparcie samorządu jest kierowane do wszystkich – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.

Podczas spotkania, mieszkańcy zapoznają się z priorytetami w działaniach samorządu województwa w zakresie m.in. wsparcia seniorów, rodziny, rozwoju rolnictwa czy inwestycji w służbę zdrowia i profilaktykę. Podsumowanie działań w regionie będzie wstępem do koncertu zespołu „LEMON" - Naszym podstawowym celem tych spotkań jest integracja – podkreśla marszałek Schreiber.

Łódź, 7 października 2023, Filharmonia Łódzka, Prezydenta Gabriela Narutowicza 20/22, 90-135 Łódź, godzina 18:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja za pośrednictwem strony: https://elodzkie.pl/ankiety/rejestracja-na-lodzkie-razem/