wersja testowa serwisu

Sparingowa przegrana Lotnika. Łęczycanie ulegli Bzurze Ozorków

Sparingowa przegrana Lotnika. Łęczycanie ulegli Bzurze Ozorków

W miniony czwartek (16 września) MMKS Lotnik Łęczyca rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem rywalem podopiecznych Piotra Janiaka była Bzura Ozorków.

Sparing z Bzurą Ozorków łęczycanie rozegrali bez pierwszego atakującego, Dominika Leszczyńskiego, który dzień wcześniej przyjął szczepionkę i jeszcze przez dwa dni utrzymywała mu się gorączka. Z konieczności musiał zastąpić go nominalny przyjmujący - Sebastian Slósarz.

Widać było zmęczenie u wszystkich chłopaków, dzień wcześniej rozegraliśmy bowiem osiem setów w rozgrywkach wojskowych - komentuje Piotr Janiak, trener Lotnika. - Pierwsze dwa sety to ogromna liczba niewymuszonych błędów, czyli to nad czym nasz młody zespół powinien pracować. Później było trochę lepiej, ale wystarczył to tylko na zwycięstwo w ostatnim secie.

Warto też podkreślić, że dwa pierwsze sety Lotnik rozegrał swoją „ligową" kadrą, natomiast w kolejnych dwóch na parkiecie pojawiła się reprezentacja 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, która w najbliższym tygodniu będzie rywalizowała w Mistrzostwach 12 Dywizji Zmechanizowanej w Sulechowie.

MKS Bzura Ozorków – MMKS Lotnik Łęczyca 3:1