Tragedia pod Łaskiem. W wyniku zderzeniu dwóch motocykli zginął 65-latek [Foto]

Tragedia pod Łaskiem. W wyniku zderzeniu dwóch motocykli zginął 65-latek [Foto]
KP PSP Łask/ OSP KSRG Malenia

Policjanci z Łasku wyjaśniają okoliczności wypadku w miejscowości Gucin. 45-letnia kierująca motocyklem yamaha najechała na tył motoroweru, którym kierował 65-latek. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w minioną sobotę, 22 kwietnia. Po godzinie 17.00 wszystkie służby zostały zadysponowane na drogę wojewódzką 473 do miejscowości Gucin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letnia kobieta kierująca motocyklem marki Yamaha, najechała na tył motoroweru Romet, którym kierował 65-latek.

- Mężczyzna oczekiwał przy osi jezdni, aby skręcić w lewo w drogę gruntową. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Kierująca yamahą została zabrana do szpitala. Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z Łasku - przekazuje Adam Dembiński z łódzkiej policji.

Niestety, to nie koniec tragicznych doniesień z łódzkich dróg. W sobotni poranek śmierć poniósł także 38-letni motocyklista, więcej o zdarzeniu w Wieluniu przeczytasz w artykule >>> Śmiertelny wypadek w Wieluniu. Nie żyje 38- letni motocyklista

- Aura sprzyja korzystaniu z motocyklowych wypraw. Brawura połączona z brakiem umiejętności i wyobraźni może przynieść tragiczne skutki. Zdecydowanie należy przestrzegać obowiązujących ograniczeń prędkości, a także dostosowywać ją do panujących warunków drogowych i atmosferycznych - mówi Adam Dembiński z łódzkiej policji. 

Foto: OSP KSRG Malenia

Wklej tutaj kod osadzenia...
KP PSP Łask