Tragedia pod Piotrkowem Trybunalskim, nie żyje 15-letni chłopiec

Tragedia pod Piotrkowem Trybunalskim, nie żyje 15-letni chłopiec
KSRG OSP Dąbrowa nad Czarną

Dramatyczne zdarzenie w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów, nie żyje 15-letni chłopiec. Nastolatek jadąc na rowerze zasłabł i upadł. Do akcji ratunkowej najpierw ruszyli świadkowie zdarzenia, a później zespoły pogotowia ratunkowego i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, życia chłopca nie udało się uratować. 

Do tragedii doszło w środę, 26 kwietnia tuż przed 7.00. Jak przekazują druhowie z OSP Dąbrowa nad Czarną, którzy zostali zadysponowani do akcji ratunkowej, u 15-letniego chłopca doszło do zatrzymania akcji serca.`Do pomocy ruszyli przypadkowi świadkowie, późnej kontynuowali ją medycy. Na miejsce wypadku zadysponowano także zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował nastolatka do łódzkiegoInstytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Niestety mimo wysiłków lekarzy życia chłopca nie udało się uratować. 

Dokładne przyczyny śmierci 15-latka będą znane po przeprowadzonej sekcji zwłok.

- Na miejscu patrol wykluczył, aby doszło do zdarzenia drogowego. Prokuratura w Opocznie została powiadomiona o tragicznym zdarzeniu - poinformowała na antenie TVP3 Izabela Gajewska, Oficer Prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Wklej tutaj kod osadzenia...