Tragiczny wypadek na DK72, zderzyło się kilka aut. Jedna osoba nie żyje

Tragiczny wypadek na DK72, zderzyło się kilka aut. Jedna osoba nie żyje
fot. KPP Łódź Wschód

Trzy samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Lipiny (gm. Nowosolna). Zdarzenie okazało się tragiczne w skutkach.

Zgłoszenie w tej sprawie do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach wpłynęło około godziny 12:00. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej, Zespoły Ratownictwa Medycznego i policję.

Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu wynika, że kierujący Fordem 92-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd marki Kia. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 67-letnia pasażerka Kia, natomiast trzy osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala. Przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w śledztwie prowadzonym przez prokuraturę Łódź Widzew - mówi mł. asp. Aneta Kotynia.

Aktualizacja: Policja kolejne tragiczne informacje w sprawie wypadku. W szpitalu zmarł mężczyzna. Szczegóły tutaj: https://elw24.net/wiadomosci/lodzkie/druga-ofiara-wypadku-na-dk72-policja-wydala-komunikat