wersja testowa serwisu

Ulgi w spłacie należności. ZUS i ŁIPH zapraszają na webinar

zus

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi wspólnie z Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową w Łodzi zapraszają do udziału w kolejnej odsłonie cyklu Urzędy Bliżej Przedsiębiorców.

Termin wydarzenia
14 października (czwartek) 13:00 – 14:30

Temat spotkania
„Ulgi w spłacie należności"

Spotkanie odbędzie się w systemie hybrydowym.
Część stacjonarna odbędzie się w siedzibie Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Plac Wolności 5, 91-415 Łódź. Maksymalna liczba osób mogąca wziąć udział w części stacjonarnej wynosi 20 osób. Osoby zarejestrowane na wydarzenie w dalszej kolejności będą mogły wziąć udział w spotkaniu za pomocą programu ZOOM. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

Zapisy na spotkanie
Zgłoszenia przyjmujemy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 12 października (wtorek) 2021 r. Link na spotkanie wyślemy na podany w rejestracji adres e-mail.

Pytania do ekspertów
Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, tak aby odpowiedź w trakcie spotkania była jak najbardziej wyczerpująca. Pytania do ekspertów mogą Państwo wysyłać również na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 13 października (środa). 

W trakcie spotkania omówione zostaną:

  • rodzaje ulg w spłacie zadłużenia,
  • korzyści wynikające z udzielonej ulgi,
  • jakie dokumenty konieczne są do złożenia wniosku,
  • w jakich przypadkach wniosek o ulgę pozostawimy bez rozpatrzenia,
  • w jakich przypadkach dochodzi do rozwiązania zawartej umowy w sprawie ulgi,
  • konsekwencje rozwiązania umowy, 

Przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po wcześniejszym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM. Instrukcja jak szybko mogą Państwo założyć własne konto znajduje się TUTAJ. Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy, aby zapoznali się Państwo z RODO.

Więcej o wydarzeniu pod linkiem