wersja testowa serwisu

Urząd Gminy Andrespol: Zmiana zasad obsługi interesantów

72857278_939629969752555_4463804835522674688_o
fot. Urząd Gminy Andrespol

W związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną Urząd Gminy w Andrespolu pozostaje otwarty dla mieszkańców Gminy – zmieniają się jedynie pewne zasady obsługi interesanta.

Od dnia 13 października klienci Urzędu Gminy w Andrespolu są obsługiwani na specjalnie przygotowanych stanowiskach przez pracowników dedykowanych referatów.

- Petenci nie muszą dzięki temu poruszać się po Urzędzie w celu załatwienia swojej sprawy – to Nasi pracownicy spotkają się z Państwem przy utworzonych stanowiskach, by służyć pomocą w rozwiązaniu sprawy - czytamy na stronach Urzędu Gminy.

Osoby odwiedzające urząd proszone są o utrzymanie co najmniej 1,5 m odległości od innych klientów i pracowników Urzędu. Wszyscy na terenie urzędu mają obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki lub innej osłony. Każdy klient powinien zdezynfekować ręce (płyn jest dostępny przy wejściu i na każdym piętrze urzędu oraz na stanowisku obsługi interesanta).

- Wciąż prosimy o ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum - dodają pracownicy UG Andrespol.

Preferowane formy kontaktu z Urzędem Gminy to:
- przez platformę ePUAP – szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://www.gov.pl/
- pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Andrespol, ul. Rokicińska 126, 95-020 Andrespol
- mailowo – adresy mailowe do poszczególnych Referatów można znaleźć tutaj: http://andrespol.bip.cc/index.php,
- telefonicznie – numery telefonów do poszczególnych Referatów można znaleźć tutaj: http://andrespol.bip.cc/p,11,_rzad_miny_ndrespol.html
- składając pismo do Skrzynki Podawczej umieszczonej przed Urzędem.

- Uprzejmie prosimy o pozostawienie na każdym złożonym piśmie kontaktu telefonicznego bądź mailowego w przypadku konieczności wyjaśnienia ewentualnych niejasności. To usprawni proces załatwienia sprawy w obecnych warunkach - podkreślają przedstawiciele Urzędu Gminy Andrespol. - Dziękujemy za wyrozumiałość w tym specyficznym czasie. Życzymy dużo zdrowia.