Najważniejsze wideo w elw24

Zakończył się remont Pływalni Oceanik

20240703_125046-2048x1536
fot. UM Tuszyn

Od 4 lipca w godzinach 10:00 - 22:00 można ponownie korzystać ze wszystkich atrakcji znajdujących się na terenie pływalni OCEANIK. 

W ramach prowadzonego remontu gruntownej przebudowie poddano prysznice męskie razem z toaletami. Wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, płytki ścienne oraz podłogowe, sufity podwieszane, lampy oświetleniowe oraz oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, wymieniono armaturę prysznicową, sanitariaty oraz wykonano zabudowę toalet z laminatu HPL. 

Oprócz w/w czynności na terenie obiektu dokonano szeregu innych istotnych napraw, min: naprawiono ubytki tynków, fug, przeprowadzono konieczne naprawy malarskie. Wykonane zostały wszelkie konieczne prace związane z utrzymaniem właściwego poziomu czystości na terenie pływalni.

W trakcie prowadzonej przerwy we wszystkich nieckach kąpielowych pływalni wymieniona została woda oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami po dokonanej wymianie pobrane próbki wody zostały przekazane do laboratorium w celu gruntownego badania pod kątem czystości bakteriologicznej i składu chemicznego.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z oferowanych na terenie pływalni OCEANIK atrakcji. Informujemy jednocześnie, że w terminie od 8.07 do 21.07.2024r. na terenie pływalni będzie dostępny WODNY TOR PRZESZKÓD „SPLASH ZONE". Natomiast dla wszystkich naszych milusińskich otwarty będzie brodzik ze zjeżdżalnią SŁONIK - mówi Dyrektor MCSiW w Tuszynie.