wersja testowa serwisu

Zatrzymani za zniszczenie mienia i kradzieże. Jeden z nich był poszukiwany przez policję z dwóch województw

Untitled
fot. KPP Łódź Wschód

Rzgowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 43 lata. Jeden z nich usłyszał już zarzut zniszczenia mienia i kradzieży. Drugi odpowie za kradzież. Jak się okazało był on poszukiwany przez policjantów z województwa mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

30 listopada 2020 roku około godziny 13:00 policjanci z Komisariatu Policji w Rzgowie uzyskali informację, iż na ul. Rzemieślniczej mogą być osoby, które kilka dni wcześniej dopuściły się zniszczenia mienia na ul. Tuszyńskiej. Mundurowi zauważyli Opla, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Szybko zostali zdemaskowani przez policjantów.

Jak się okazało byli to 29- i 43-letni mieszkańcy Warszawy. Dodatkowo wyszło na jaw, że starszy z mężczyzn był poszukiwany przez policjantów z województwa mazowieckiego i warmińsko – mazurskiego, gdzie dopuścił się kradzieży pieniędzy.

Obaj zostali zatrzymani. 29-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia, co jest zagrożone karą do 5 lat więzienia oraz kradzieży. Natomiast 43-latek odpowie za kradzieże popełnione w innych województwach. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Łódź Wschód